KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiskt blad 14235514
nr 1423 5514
Grafiskt blad
"Lapponiae", ur Suecia Antiqua et Hoderniana. Bildmått: 24x15, yttermått inklusive ram: 40x48 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 18:47:42
3/10 00:37:38